O Pawle

Paweł Wątor, dietetyk kliniczny.

W 2014 roku ukończył studia na Uniwersytecie Rolniczym wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka ze specjalizacją w żywieniu człowieka i dietetyce. Swój rozwój skupia na dietetyce klinicznej i przedstawianiu wiedzy medycznej w sposób zrozumiały da wszystkich.

Ponadto kocha podróżować podróżowanie i poznawać świat. Uważa, że to najlepsza droga poznawania siebie i doświadczania życia. Trudno mu jest osadzić się w jednym miejscu i stara się ich mieć jak najwięcej.

Poza dietetyką interesuje się psychologią i rozwojem duchowym. Stąd medytuje i uważa to za wspaniałą aktywność jaką każdy z nas może robić dla samego siebie.

O stronie – Dietetyka kliniczna i zdrowie.

Strona pawelwator.pl jest miejscem prac popularnonaukowych pisanych i publikowanych przez Pawła Wątora. Wszelkie prace są wynikiem wyłącznie pracy autora i są publikowane dla każdego zainteresowanego omawianą tematyką za darmo.

Prace zawierają kilka elementów pozwalających na zrozumienie opisywanego problemu. To jest wskazanie problemu, przyczyn i skutków ich istnienia, możliwe rozwiązania problemu oraz korzyści wynikające z ich zmiany. Treść strony tworzona jest w ten sposób, by każdy czytelnik mógł ją zrozumieć niezależnie od wiedzy dot. żywienia człowieka.

Znajdują się na niej wyniki opublikowanych badań naukowych, opis przyczyn problemów zdrowotnych i chorób człowieka, zalecenia ukierunkowane na terapię chorób i poprawę jakości życia oraz wszelkiego rodzaju przemyślenia związane z odżywianiem.

Kim są moi czytelnicy

Czylenikami strony są osoby zainteresowanie dbaniem o swoje zdrowie a także te, które szukają informacji dotyczących chorób i dolegliwości na które cierpią oni lub ich bliscy.

Ze względu na publikowane przeze mnie wyniki badań naukowych część czytelników stanowią osoby zawodowo związane ze zdrowiem człowieka, głównie dietetycy kliniczni.

Współpraca

Wszelkie propozycje współpracy proszę kierować poprzez formularz zgłoszeniowy w zakładce „Kontakt” bądź bezpośrednio na adres e-mail wator.dietetyk@gmail.com