Cześć, nazywam się Paweł Wątor. Jestem absolwentem Krakowskiego Uniwersytetu Rolniczego Wydziału Technologii Żywności. Choć znalazłem się na wydziale stricte technologicznym to prawdziwą moją pasją i zainteresowanie jest dietetyka kliniczna. Pomimo specjalności „żywienie człowieka z dietetyką” brakowało mi wiedzy z tym związanej i tak jak wtedy i obecnie rozwijam się nadal w tym kierunku.

Praca w roli dietetyka, tj. osoby układającej diety nie sprawia mi większej przyjemności jak tłumaczenie, nauka  i nauczanie tego przedmiotu. To jest m.in. powodem powstania tej strony – strony pronaukowej, edukacyjnej. W przyszłości zamierzam rozpocząć studia doktoranckie.

Osobiście interesuje mnie podróżowanie i poznawanie świata. To najlepsza droga poznawania siebie i doświadczania życia. Trudno jest mi się osadzić w jednym miejscu i tak robię, by mieć ich jak najwięcej.

Poza dietetyką interesuję się psychologią i rozwojem duchowym. Stąd medytuję i uważam to za wspaniałą aktywność jaką każdy z nas może robić dla samego siebie. Pośród wpisów dotyczących żywienia człowieka w mediach społecznościowych zdarza się, że piszę swoje przemyślenia o życiu i myślę że tam najlepiej mnie możesz poznać. Tak więc zapraszam do śledzenia!

Pozdrawiam

Paweł Wątor